Ideal grafika

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1476342054_79.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Идеал графика
Ideal grafik është kompani e cila kryen dizajnim, punim dhe përpunim të produkteve nga industria e grafikës si:

• MATERIALE ZYRE
-Kartëvizita, dosje, tefterë, kalendarë, blloqe shënimesh, planifikues vjetor, fatura.

• MATERIALE REKLAMIMI
-Kalendarë, flamuj të vegjël, afishe, kartolina, hëngër, voblerë, qese letre.

• BOTIME
-Broshura, katalogë, revista, libra.
-Koperinë e fortë dhe e butë për libra, revista dhe memorandum.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj