Ideal grafika

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 10:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1476342054_79.jpg?t=true&w=300&h=300


Идеал графика е компанија која врши дизајнирање, изработка и доработка на производи од графичката индустрија како што се:

• КАНЦЕЛАРИJСКИ МАТЕРИЈАЛИ
-Визиткарти, папки, тефтери, календари, нотеси, годишни планери, класери.

• РЕКЛАМНИ МАТЕРИЈАЛИ
-Календари, знаменца, постери, честитки, хенгери, воблери, хартиени кеси.

• ИЗДАНИЈА
-Брошури, каталози, списанија, книги.
-Тврд и мек повез на книги, списанија и меморандуми.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel