Idea park


 • Adresa: rr.107 nr.41
 • Vendi: Tetovë


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Parking

  European plants


  • Adresa: F.Prelubisht
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7400 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

  European Plants është një kompani 100% holandeze dhe e parë profesionale, fidanishte komerciale për fidane dekorative në shkallë të gjerë në Maqedoni dhe Ballkan.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1477661121_91.png?t=true&w=300&h=300
  Parking

  Exclusive Garden


  • Adresa: f.Zhellino
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7401 км
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh nga 09:00 deri më 18:00

  Veprimtaria:Shitje dhe mbjellje të drunjëve dekorativ, mirëmbajtje të kopshteve dhe oboreve shtëpiake si dhe afariste.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569570611_42.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditore

  Green Planet


  • Adresa: Bul.Ilinden 88
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Planet e gjelbër shet enët e luleve dhe fidanëve në natyrë, rregullimin hortikulturor të oborreve, rregullimin e lokaleve afariste dhe shtëpive, shpërndarjen e aranzhimeve lule.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1529915432_42.png?t=true&w=300&h=300

  Цената на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќ се намалува за половина денар, а Екстра лесното масло за домаќинство (ЕЛ-1) поскапува за половина денар ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Кризата предизвикана од коронавирусот во светот „укинува“ 400 милиони работни места. Најпогодени се Северна, Централна и Јужна Америка со намалување од 18,3 ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj