ICS Grup

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3109949
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

*SISTEME MONOSPLIT

-Njësi për mur
-Njësi parapet
-Njësi fleksi
-Njësi kasetë
-Njësi kanal

*SISTEME MULTISPLIT
-MXS
-RXYSQ-P

*NGROHJE, FTOHJE, DHE UJË TË NGROHË
-Alterma

*PASTRUES AJRI
-Modele

*OBJEKTE KOMERCIALE
-Sisteme SkyAir
-Sisteme VRV
-Ventilim dhe konvertues ajri
-Multi-sisteme komerciale CMS

*OBJEKTE INDUSTRIAL
-Chillere
-Pompa ngrohëse kondezuese ERQ
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:42.500 MKD38.250 MKD

Daikin прочистувач на воздух и овла ...

10%save
Retail Price - VAT Included:31.900 MKD28.710 MKD

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

20%save
Retail Price - VAT Included:30.000 MKD24.000 MKD

DAIKIN STREAMER прочистувач на возд ...

10%save
Retail Price - VAT Included:36.900 MKD33.210 MKD

DAIKIN - УРУРУ ПРЕЧИСТУВАЧ - модел ...

10%save
Retail Price - VAT Included:48.400 MKD43.560 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-35C/RXF-35C инв ...

10%save
Retail Price - VAT Included:65.800 MKD59.220 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-50C/RXC-50C ...

10%save
Retail Price - VAT Included:43.900 MKD39.510 MKD

Daikin SENSIRA FTXC-35C/RXC-35C ин ...

10%save
Retail Price - VAT Included:95.179 MKD85.661 MKD

DAIKIN INVERTER air conditioning - ...

10%save
Retail Price - VAT Included:67.900 MKD61.110 MKD

DAIKIN инвертер клима уред SENSIRA ...

10%save
Retail Price - VAT Included:57.900 MKD52.110 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-42C/RXF-42C инв ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj