ICS Grup - saloni shitës

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 076 344728
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703183_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Како премиум партнер на Јапонскиот бренд DAIKIN за Македонија, сакавме производите да ги донесеме што поблиску до секој заинтересиран клиент. За таа цел ИЦС ГРУП го отвори третиот изложбено-продажен салон во Скопје, лоциран во населба Карпош, на Булевар Илинден бр.160.

На површина од околу 200м2, дизајниран според сите стандарди на премиум брендот Daikin, посетителите ќе можат на едно место да ги видат и почуствуваат предностите и начинот на работа на енергетско-ефикасните системи од палетата на овој престижен бренд

-инвертер – клима уреди,
-Altherma – топлотни пуми,
-VRV системи,
-вентилконвектори
-прочистувачи на воздух

Пријатната атмосфера на салонот, овозможува секој посетител да се чуствува добредојдено.

Во неговата работа, главен акцент е ставен на високо-професионалниот однос на сите вработени, преку следниве активности:

-Изработка на термотехнички и енергетско- ефикасни решенија за секој вид на објекти
-Продажба на DAIKIN опрема
-Професионална инсталација на клими и останата термотехничка опрема
-Сервис и одржување
-Онлајн продажба од WEB продавницата на ИЦС ГРУП, со низа дополнителни предности и попусти
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:27.049 MKD21.639 MKD

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

20%save
Retail Price - VAT Included:247.800 MKD198.240 MKD

Daikin ALTHERMA 3 - топлотна пумпа

10%save
Retail Price - VAT Included:115.266 MKD103.739 MKD

DAIKIN инвертер клима Perfera FVXM- ...

10%save
Retail Price - VAT Included:49.900 MKD44.910 MKD

DAIKIN инвертер клима SENSIRA FTXC- ...

20%save
Retail Price - VAT Included:32.069 MKD25.655 MKD

Daikin прочистувач на воздух и овла ...

10%save
Retail Price - VAT Included:49.900 MKD44.910 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-35/RXC-35 и ...

10%save
Retail Price - VAT Included:67.900 MKD61.110 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-42/RXF-42 инвер ...

10%save
Retail Price - VAT Included:78.900 MKD71.010 MKD

DAIKIN инвертер клима уред SENSIRA ...

10%save
Retail Price - VAT Included:105.516 MKD94.964 MKD

DAIKIN INVERTER air conditioning - ...

10%save
Retail Price - VAT Included:58.900 MKD53.010 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-35/RXF-35 инвер ...

10%save
Retail Price - VAT Included:77.900 MKD70.110 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-50/RXC-50 и ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj