ICS Group - showroom

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Ilinden 160
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈9437 км

  • Telephone 2: +389 76 344728
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
    Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703183_08.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Како премиум партнер на Јапонскиот бренд DAIKIN за Македонија, сакавме производите да ги донесеме што поблиску до секој заинтересиран клиент. За таа цел ИЦС ГРУП го отвори третиот изложбено-продажен салон во Скопје, лоциран во населба Карпош, на Булевар Илинден бр.160.

На површина од околу 200м2, дизајниран според сите стандарди на премиум брендот Daikin, посетителите ќе можат на едно место да ги видат и почуствуваат предностите и начинот на работа на енергетско-ефикасните системи од палетата на овој престижен бренд

-инвертер – клима уреди,
-Altherma – топлотни пуми,
-VRV системи,
-вентилконвектори
-прочистувачи на воздух

Пријатната атмосфера на салонот, овозможува секој посетител да се чуствува добредојдено.

Во неговата работа, главен акцент е ставен на високо-професионалниот однос на сите вработени, преку следниве активности:

-Изработка на термотехнички и енергетско- ефикасни решенија за секој вид на објекти
-Продажба на DAIKIN опрема
-Професионална инсталација на клими и останата термотехничка опрема
-Сервис и одржување
-Онлајн продажба од WEB продавницата на ИЦС ГРУП, со низа дополнителни предности и попусти
more
20%save
Retail Price - VAT Included:27.049 MKD21.639 MKD

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

20%save
Retail Price - VAT Included:247.800 MKD198.240 MKD

Daikin ALTHERMA 3 - топлотна пумпа

10%save
Retail Price - VAT Included:108.700 MKD97.830 MKD

DAIKIN инвертер клима Perfera FVXM- ...

20%save
Retail Price - VAT Included:32.069 MKD25.655 MKD

Daikin прочистувач на воздух и овла ...

10%save
Retail Price - VAT Included:49.000 MKD44.100 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-35/RXC-35 и ...

10%save
Retail Price - VAT Included:72.600 MKD65.340 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-50/RXC-50 и ...

10%save
Retail Price - VAT Included:108.500 MKD97.650 MKD

DAIKIN INVERTER air conditioning - ...

10%save
Retail Price - VAT Included:82.000 MKD73.800 MKD

DAIKIN инвертер клима уред SENSIRA ...

10%save
Retail Price - VAT Included:70.500 MKD63.450 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-42/RXF-42 инвер ...

10%save
Retail Price - VAT Included:58.900 MKD53.010 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-35/RXF-35 инвер ...


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel