И Декор


 • Адреса: Чаир
 • Место: Скопје


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Кнауфистика


  • Адреса: Крсте Нале 136
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10767 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Кнауфистика е фирма која работи во областа на градежништвото и се занимава со изработка на ентериери со производите за сува градба од KNAUF комплетно изработени и демит фасади завршно изработени.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539327102_17.png?t=true&w=300&h=300

  Ѕуфи Декор


  • Адреса: ул.448 б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈10677 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

  Производство и монтажа на лајсни од гипс и други елементи од гипс.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610707347_54.png?t=true&w=300&h=300
  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ритам трејд


  • Адреса: Козле 91 лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 15:00

  Ритам Трејд ДОО Скопје е ново основано правно лице како дел од македонската економија, кое е формирано со заедничко вложување на Ритам инжинеринг ДОО од Белград Република Србија.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300

  Имбе


  • Адреса: Дреноец-Порој 24
  • Место: Тетово

  IMBE Gips е градежна компанија која уште од 2015 година во градежништвото создава решенија за сите станбени и деловни објекти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630570980_14.png?t=true&w=300&h=300

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи