H&Z Company

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Mara Ugrinova 44
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7829 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

• Pastrimi i mobiljeve dhe automjeteve të kuzhinës
• Pastrimi i qilimave në qilima
• Pastrimi i mobiljeve dhe makinave
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj