Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Штип
 • Прилеп
 • Куманово
 • Охрид
 • Тетово
 • Велес
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Струмица
 • Делчево
 • Кочани
 • Кичево
 • Крива Паланка
 • Свети Николе
 • Неготино
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Невладини организации
 • Здруженија
 • Црвен крст - организации
 • Жени - организации
 • Фондации
 • Еколошки Друштва
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Едукативни Центри
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Организации За Човекови Права
 • Информативни Центри
 • Обуки
 • Сојузи
 • Културни Асоцијации
 • Рехабилитација - Центри
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Странски Мисии И Организации
 • Консалтинг
 • Здравствени Друштва И Здруженија
 • Советувалишта За Зависници Од Дрога
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хуманитарни организации


Црвен крст на Република Северна Македонија-Крушево


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7880 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Куманово


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Пробиштип


 • Адреса: Јордан Стојанов 5
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Радовиш


 • Адреса: Св.Спаско Радовишки б.б.
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Ресен


 • Адреса: Мите Богоевски б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Центар


 • Адреса: 11-ти Октомври 42-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Штип


 • Адреса: Страшо Пинџур 29
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен крст на Република Северна Македонија-Чаир


 • Адреса: Архиепископ Доситеј барака 1 (Павле Илиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија


 • Адреса: бул.Кочо Рацин 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Берово


 • Адреса: Димитар Влахов 10
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7966 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Виница


 • Адреса: Бел Камен 12
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7931 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Гостивар


 • Адреса: Мајор Чеде Филипоски 17
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Кратово


 • Адреса: Питу Гули 4
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7897 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Крива Паланка


 • Адреса: Јоаким Осоговски 159 (Маршал Тито)
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7899 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст на Република Северна Македонија-Струмица


 • Адреса: Коста Бозов 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Црвен Крст Сарај-Дневен центар за стари лица


 • Адреса: ул.20 б.б., с.Сарај
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЦЕФЕ Македонија


 • Адреса: Методија Шаторов Шарло 8/74 (Руди Чајавец)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЦИД


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 58
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи