Христијан Тодоровски-Карпош


  • Адреса: Орце Николов 161
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Карпош 1 кај школо за странски јазици

  • Телефон 2: 02 3065337
  • Факс: 02 3065337
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Птичјиот грип создаде голем недостиг на јајца на европскиот пазар. До крајот на минатата година на живинарските фарми поради оваа болест беа уништени 50 ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи