Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Bitola
 • Struga
 • Tetovo
 • Strumica
 • Gevgelija
 • Mavrovo
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Stip
 • Veles
 • Star Dojran
 • Resen
 • Kocani
 • Kicevo
 • Vinica
 • Debar
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Conference facilities & services
 • Beauty & Health Spas
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • National Restaurants
 • Swimming Pools
 • Casinos
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Pizzerias - Restaurants
 • Cafes
 • Catering
 • Bed & Breakfast
 • Motels
 • Health Spas Resorts
 • Conference & Convention Services
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Beaches
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels


Slavija


 • Address : Zhichara Tetovo Murat Bavtjari б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scardus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Popova Sapka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena


 • Address : Popova Shapka 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7814 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nolis


 • Address : ul.101, Popova Shapka б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7814 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snow Patrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lirak


 • Address : Ilirija 10
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Korab-Trnica


 • Address : s.Trnica 1
 • Place: Mavrovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tivoli


 • Address : Ilirija 19
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NB Hotel & Spa


 • Address : bul.V.S.Bato 111
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Уживајте во луксузно искуство

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300

Emka


 • Address : Ilindenska б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dinamika


 • Address : Marshal Tito б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Royal


 • Address : Klikovo б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

The hotel Royal is in disposal of 15 rooms, 3 suits and a conference hall. Within the hotel there is a bar, restaurant, sports field, Jacuzzi and an open pool.     

Categories:

hotels

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121451_16.jpg?t=true&w=300&h=300

Debarski Banji-Uraniku


 • Address : 8-mi Septemvri 57
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leon


 • Address : 8-mi Septemvri б.б.
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7822 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro petrol 2


 • Address : s.Sedlarce
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Tutto


 • Address : s.Janche, Mavrovo - Rostushe
 • Place: Mavrovo
 • Distance: ≈7823 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neptun Petrol


 • Address : ul.101, s.Zherovjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7824 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во Буџетот за годинава има 90 милиони евра „вишок“ пари наменети за мерки за справување со последиците од енергетската и здравствената криза, информираше ...
сите 79 | | | веќе видена

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 66 | | | веќе видена

Се намалува вредноста на биткоинот. Цената на биткоинот се намали за дури 7,4 отсто во однос на доларот за време на азиското тргување во петокот на 38.261 ...
сите 21 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel