Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Struga

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Apolonia


 • Address : Turisticka b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arti


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beograd


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diplomat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Hotel-Eurotel


 • Address : Ezerski Lozja b.b.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ExclusiveCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeb


 • Address : Vlado Maleski 40
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Drim


 • Address : Kej Boris Kidric 51
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial


 • Address : Partizanska 15
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maiva


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makpetrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miraz


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7428 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Montenegro


 • Address : Dimce Kovaceski 20
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New diplomat (Nju diplomat)Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla


 • Address : Vlado Malleski p.n.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plaza


 • Address : Vlado Maleski 40
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plaza


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prestige


 • Address : main road Struga-Ohrid
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 14 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 19 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel