Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Star Dojran
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Casinos
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Star Dojran

Beton


 • Address : Marsal Tito 1
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7564 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Makedonija


 • Address : Marshal Tito 46
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7564 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev-vila Marija


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 1
 • Place: Star Dojran

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makoil


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7564 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Polin


 • Address : Marsal Tito 11
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prestige


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7565 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal


 • Address : Marsal Tito 17
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7564 км

Categories:

hotels, casinos

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romantik Plaza


 • Address : Marsal Tito 19
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7565 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 89 | | | веќе видена

Гувернерот на англиската Банка, Ендрју Бејли денеска истакна оти е малку веројатно дека постоечките криптовалути ќе потраат доволно долго за да служат како ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Како член на Енергетската заедница, Северна Македонија има обврска да усогласи одредени национални закони за енергетика, клима и животна средина со ...
сите 24 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 35 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel