Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resen
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Resen

Hotel Holliday (Hotel Holidej)


 • Address : Josif Josifovski Svestarot 243
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7881 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lake View (Laki Vju)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pretor


 • Address : Tursiticka naselba Pretor
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7893 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riva


 • Address : s.Stenje b.b.
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7885 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 01:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rot


 • Address : s.Konjsko
 • Place: Resen

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Royal L/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel