Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Kavadarci

Maak Houms (Feni hotel)


 • Address : Edvard Kardelj b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mokliste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uni Palace (Uni Palas) 2


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

hotels

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c0006e6e6a9d8f6957441a2f3b859bd9.jpg?t=true&w=300&h=300

Vila Bela


 • Address : nas.Mokliste 24 s.Vatasa
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 239 | | | веќе видена

Додека Западен Балкан како регион во целина се соочува со „одлив на мозоци“, студија на Виенскиот институт за меѓународни економски студии покажува дека ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel