Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Restaurants a - z
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants - Bistros
 • Cafes
 • National Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Bitola

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ambasador


 • Address : Belgradska 2-a
 • Place: Bitola

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barum


 • Address : Partizanska 2
 • Place: Bitola

Categories:

hotels, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Kuka


 • Address : Dimitar Ilievski Murato 20 (Boris Kidric)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitola


 • Address : Vasko Karangeleski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.1-vi Maj 31
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capri


 • Address : 11-ta Makedonska Divizija 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciflik


 • Address : s.Brusnik 2/17
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City house


 • Address : Vienska 20
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Corso (Korzo)


 • Address : Marks i Engels 2-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El Greko


 • Address : Sirok Sokak 101 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gala Garden


 • Address : Tomaki Dimitrovski 25
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Bastion


 • Address : Solunska 237
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium Palace (Milenium Palas)


 • Address : Sirok Sokak 48 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Molika


 • Address : Begova Cesma
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7473 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orbis


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premier


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov b.b. (Lavcanski Pat)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premier Centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rival turist


 • Address : Voden 4
 • Place: Bitola

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На првиот ден од двонеделното затворање сите угостителски објекти низ државата, како и рестораните и кафитериите во хотелите, мотели, хостели, пансиони и други ...
сите 194 | | | веќе видена

Пазарот на криптовалути достигна вредност која е поголема од највредната компанија на планетата. Комбинираната вредност на сите валути во моментов изнесува ...
сите 41 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 10 | | | веќе видена

На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
сите 64 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel