Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Битола
 • Струга
 • Тетово
 • Струмица
 • Гевгелија
 • Маврово
 • Куманово
 • Гостивар
 • Прилеп
 • Велес
 • Штип
 • Стар Дојран
 • Ресен
 • Кочани
 • Кичево
 • Виница
 • Дебар
 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Конференциски капацитети и услуги
 • Спа Центри
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Национални
 • Базени За Пливање
 • Казина
 • Бензински Пумпи
 • Ресторани - Пицерии
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Кетеринг
 • Преноќишта (Конаци)
 • Мотели
 • Бањи - Природни
 • Конференции - Организација
 • Фитнес Центри
 • Плажи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели


Оаза


 • Адреса: Тошо Арсов 32
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олд Алиса


 • Адреса: Битпазарска 72/1
 • Место: Скопје

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олд Конак


 • Адреса: Битпазарска-191/2
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеинт ит Блек


 • Адреса: Деко Ковачев 3
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиум инн


 • Адреса: Бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реи


 • Адреса: Маврови Анови
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ривал турист


 • Адреса: Воден 4
 • Место: Битола

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Робинсон сансет хаус-Robinson sunset house


 • Адреса: Лагадин б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рот


 • Адреса: с.Коњско
 • Место: Ресен

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Санрајс


 • Адреса: Маршал Тито 183
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сахара


 • Адреса: Сатеска 77
 • Место: Охрид

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Стефан


 • Адреса: Туристичка Населба Свети Стефан
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сеасонс


 • Адреса: Гоце Делчев 41
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сент Мориц


 • Адреса: с.Маврови Анови
 • Место: Маврово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скај Корнер (Sky Corner)


 • Адреса: Бул.Македонски Просветители 1
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скопје вип апартментс


 • Адреса: Мајаковски 31/1-1
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фама


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 76
 • Место: Скопје

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Аристократ и рибен ресторан


 • Адреса: Елисие Поповски Марко 59
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел скај - Hotel sky


 • Адреса: Граничен премин Богородица 8-Б
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шизик


 • Адреса: Самоилова 5
 • Место: Македонска Каменица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 43 | | | веќе видена

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи