Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Стар Дојран
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Стар Дојран

Бетон


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10819 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев-вила Марија


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 1
 • Место: Стар Дојран

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Макоил


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10818 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полин


 • Адреса: Маршал Тито 11
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10819 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романтик Плаза


 • Адреса: Маршал Тито 19
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10819 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит интернационал


 • Адреса: Карач 1
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Македонија


 • Адреса: Маршал Тито 46
 • Место: Стар Дојран
 • Оддалеченст: ≈10819 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 32 | | | веќе видена

Само преку одговорно менаџирање со енергетските капацитети, може да се амортизираат сложените состојби на пазарот, порача претседателот на Регулаторната ...
сите 28 | | | веќе видена

Глобалните централни банки треба да постават јасни стратегии за справување со ризиците од инфлација, бидејќи глобалната економија доживува побрзо од ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи