Хотел Влахо

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноОспособено за бебињаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДостапен сефФен во собаХотел со 4 ѕвездиФитнес центар

  • Адреса: 9-ти Мај 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
Дејности:

хотели


  • Телефон 2: 02 6092301
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Хотел Влахо постои од февруари 2015 година, со капацитет за пречек на 55 гости, на располагање има 14 соби и 9 апартмани.

Хотел Влахо е семеен хотел каде гостинот секогаш е на прво место, а неговите потреби приоритет. Кога гостинот е задоволен, тогаш успехот и напредокот е неизбежен. Влахо е местото каде ќе го почнете и завршите денот, ќе ве дочека вкусен оброк и топло кафе за разговор.

Од моментот кога ќе влезете, ќе го разликувате уникатниот дизајн кој го дефинира искуството на Влахо.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи