Hotel Salida

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreHotel me 4 yje

  • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7903 км

  • Telefon 2: 048 400444
  • Faksi: 048 400444
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9f1ca0d1fc76a13a12800dcee64a6482.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shërbim 24 orë

29 dhoma një krevatëshe, dykrevatëshe dhe trekrevatëshe

4 apartamente të pajusuara në mënyrë luksoze

Parking personal me 24 orë mbikqyrje

Restorant me terraco verore

Mini sallë për seminare

Pompë benzine të vetën “Salida Petrol” me market të hapur 24 orë

Dhomat janë të klimatizuara dhe pajisura me banjo me dush kabinë, TV kablovike, telefon, internet konekcion, mini bar dhe ballkon apo terrace.
Restoranti ka kapacitet për 200 mysafirë, ku mund të shijohen specialitete naconale dhe internacionale, ku mund të organizohen manifestime të ndryshme, ahengje dhe promovime.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj