Хотел Салида

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиХотел со 4 ѕвезди

  • Адреса: Иво Лола Рибар б.б.
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7903 км
  • Локација: На влезот кај Могила

  • Телефон 2: 048 400444
  • Факс: 048 400444
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Хотелот Салида е лоциран во јужниот дел на градот Прилеп. Ви нуди максимална удобност која ќе ги задоволи сите Ваши потреби.

Услуги:
• 24 часовна услуга
• 29 еднокреветни, двокреветни и трокреветни соби
• 4 луксузно опремени апартмани
• Сопствен паркинг со 24 часа надзор
• Ресторан со летна тераса
• Мини сала за семинари
• Сопствена бензиска пумпа "Салида Петрол" со 24 часа отворен маркет

Секоја соба или апартман е опремена со директна меѓународна телефонска линија, бесплатен безжичен интернет, мини бар, кабловска телевизија, аларм за итни случаи, централна климатизација и друго.

Ресторанот е со капацитет за 200 гости, каде може да се вкусат национални и интернационални специјалитети, каде може да се организираат разновидни манифестации, свечености и промоции. Нашите готвачи ќе Ви го понудат секој оброк зготвен по рецептите на стандардната меѓународна и традиционалната македонска кујна.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи