Hotel Gogov

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhurTharëse flokësh në dhomëFitnesSpa Qendër

  • Adresa: Boris Kidriç 1
  • Vendi: Pehçevë
  • Distanca: ≈7537 км

  • Telefon 2: 078 416940
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1467116095_16.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Hotel Gogov gjendet në Pehçevë në pjesën veri lindore të Luginës së Maleshevisë, në afërsi të kufirit me Republikën e Bullgarisë, në një lartësi mbidetare prej 1050 metra.

Hotel Gogov disponon me 11 dhoma dy shtretër, 4 apartamente, apartament ekskluziv, 5 kapacitet aranzhimi për përgatitje sportive dhe seminare turizmi. Kapaciteti i përgjithshëm i Hotel Gogov është për 50 mysafirë.

Të gjitha dhomat janë të pajisura në stilin modern dhe i përfshijnë të gjitha gjërat plotësuese; televizion kabllovik, internet (WiFi), mini bar, tharëse flokësh, tarracë. Në dispozicion të Hotel Gogov ka dhe parking, gratis për mysafirët e hotelit.

Në dispozicion të mysafirëve në Hotel Gogov janë dhe qendra SPA dhe e fitnesit, si dhe hapësirë ta specializuara për masazh, tretmanë për fytyrë dhe trup, të ofruara nga një staf profesionist.

Restoranti në Hotel Gogov me kapacitet për 70 të ftuar, disponon me një numër të madh ushqimesh të ndryshme, të përgatitura në mënyrë tradicionale, tipike për zonën e Maleshevisë.

Tarraca verore e Hotel Gogov ka kapacitet për 120 të ftuar, me atmosferë të përshtatshme për drekë dhe darkë familjare dhe biznesi, si dhe organizim të evenimenteve të ndryshme dhe festive në ambient të hapur. Hotel Gogov gjithashtu disponon me sallë për konferenca me kapacitet për 50 persona, e përshtatshme për seminar turizmi, si dhe organizm të manifestimeve të ndryshme.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj