Horti aqua design  • Telephone 2: +389 70 392661
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672057484_36.png?t=true&w=300&h=300


Хорти аква дизајн е компанија со децениско искуство во хортикултурно уредување, изработка на фонтани и изработка на 2Д и 3Д решенија за вашиот дом и градина.

Со тим од пејсажни архитекти, сертифицирани хортикултуристи и професионални работници, работиме заедно со вас, за да се увериме дека секој клиент ќе добие персонализиран дизајн кој ќе ја надополни архитектурата на вашиот дом или комерцијалниот простор. Секој дизајн вклучува цврсти растенија и издржливи цврсти елементи избрани по стандарди кои одговараат на нашата клима.

Што работиме:
•Хортикултурно уредување
•Изработка на системи на автоматско наводнување
•Внатрешно уредување
•Уредување на хотели, ресторани, кафичи
•Проджба на сите типови внатрешни и надворешни садници
•Проектирање 2D и 3D идејни решенија
•Изработка на фонтани
•Busen готова трева

Контактирајте не за сите ваши прашања на телефоните 077 790 189 или 02 279 5414
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel