Holiyay
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655277561_0.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Udhëtimi dhe zbulimi i vendeve dhe kulturave të reja ka qenë gjithmonë pasioni ynë.

Kemi punuar në vende të ndryshme të botës, ku mësuam jo vetëm për udhëtimet dhe turizmin, por edhe për veten dhe njerëzit në përgjithësi. Misioni ynë është t'ju ndihmojmë të bëni hapin e parë drejt një udhëtimi prej mijëra kilometrash, me qëllim krijimin e momenteve të paharrueshme. Vizioni ynë është të jemi zgjedhja juaj e parë kur keni nevojë për një shok udhëtimi, partner biznesi ose thjesht të jemi anëtari juaj i preferuar i familjes “le të Udhëtojmë”. Ne jemi veçanërisht krenarë për përzgjedhjen e madhe të hoteleve dhe furnitorëve në Greqi, Spanjë, Pragë, Austri, Budapest dhe në vende përtej oqeanit si SHBA, Meksikë apo disa nga destinacionet ekzotike si Maldivet, Sejsheli, Aruba, etj. Karakteristikat tona janë: Diversiteti, kreativiteti, puna në grup, integriteti, shërbimi i jashtëzakonshëm dhe e gjithë kjo përmes argëtimit! Si agjenci, ne gjithashtu punojmë në sektorin DMC si partner incoming për Maqedoninë dhe Ballkanin, punë biznesi B2B dhe B2C si dhe organizim të aktiviteteve të tim bilfing.

071 330089 është numri ku mund të na kontaktoni për të gjitha pyetjet dhe informacionet tuaja shtesë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj