Holder Head Office (Holder direkcija)  • Telephone 2: +389 2 3086027
  • Fax: +389 2 3086041
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Фотографијата ја прикажува фабриката за флексибилно пакување во Хуижу, јужнокинеската провинција Гуангдонг, во сопственост на Амкор, глобален лидер во ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel