Hit Oil

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  • Adresa: Kiro Ristoski-Dërnc p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7819 км
  • Lokacioni: Rruga për te teleferiku

  • Faksi: 044 351442
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00Foto dhe video galeri

Хит Оил
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj