Hill Internacional


  • Adresa: Anastas Mitrev 26/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Faksi: 02 3296491Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Pella


  • Adresa: Kompleks EMO, f.Kosel p.n.
  • Vendi: Ohër
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Përmes Agjencisë Pella ofrohet punësim në Gjermani për zejtarët dhe stafin mjekësor nga Maqedonia dhe vendet e tjera të Ballkanit.

Mapa

Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
сите 6 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj