Higija farm

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 047 227625
  • Faksi: 047 203881
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555394997_27.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Farmacia Higijafarm në asortimentet e saj ka kozmetike me cilësi të lartë. Gjatë viteve, si pjesë e farmacisë në të njëjtën kohë zhvillohet dhe laboratori Galenik për përgatitjen e medikamenteve magistrale.

Ekipi i ekspertëve është i përbërë ekskluzivisht nga farmacistë të diplomuar dhe tashmë në skenë vjen gjenerata e tretë e farmacistëve.

Duke pasur parasysh se gjithnjë e më shumë prodhojnë preparate kozmetike me cilësi të lartë është themeluar Higia Cosmetics. Në portofolin e saj përfshihen preparate natyrore kozmetike:

• Sapunë natyror për:
lëkurë normale
lëkurë të thatë
lëkurë të yndyrshme
• sapunë hipoalergjenë
• sapunë për detoksifikim, etj.
• Krem natyror me vaj argani
• Krem natyral me dylli të bletëve për duar
• Krem glicerinë për duar
• Krem për fëmijë me kantarion dhe zink
• Losion për trupin dhe fytyrën me 5 dhe 10% ure
• Balsam për buzët me vaj kantarioni

Si dhe shumë preparate të tjerë që janë në fazën e analizimit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:70 MKD

Балзам за усни


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj