Hidro-tek

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Voden 10 (Kravarski Pat)
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7483 км

  • Faksi: 047 235933
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555071745_17.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në korniza të asortimenteve tona, vetëm në RM ne punojmë tuba hidraulikë nga programi INTERLOCK, që përdoren në kushte të vështira për punë në miniera, gurore etj., ku janë të domosdoshëm gypa që i rezistojnë presionit të lartë dhe kanë rezistencë të lartë ndaj ndryshkut

Gypat hidraulikë, të thurura me një, dy, katër dhe gjashtë tela, të punuara tërësisht me armaturë, me dimensione nga 3/16” deri në 3”

Gypa dhe tuba prej çeliku për frena hidraulike në industrinë automobilistike (program komplet)

Gypat të destinuar për industri, me dimensione të ndryshme në përputhje me standardet për përdorimin e tyre:

- për transferim të ujit
- për transferim të avullit
- për transferim të avullit të kompresuar
- për transferim të vajit
- për transferim të naftës
- për industrinë e ushqimit
- për transferim të kimikateve
- gypa me rezistencë të lartë ndaj ndryshkut.


Program komplet e O-unazave, mansheta dhe sete manshetash për hidraulikë në të gjitha dimensionet, me shërbim komplet për riparim të cilindrave
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj