Hest

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

  • Adresa: Skupi p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10681 км
  • Lokacioni: Злокуќани, до Систина

  • Telefon 2: 02 2551188
  • Faksi: 02 3095560
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601538436_74.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Hest është një fabrikë për prodhim të ngjyrave dhe llaqeve dekorative dhe industriale e themeluar në vitin 1990 në Shkup, Maqedoni.

Të përkushtuar plotësisht për cilësinë, sigurinë dhe efikasitetin, përmes viteve të shumta të kërkimit dhe zhvillimit, ne arrijmë të ruajmë prodhimin në mënyrë të vazhdueshme dhe të larmishme, duke vendosur produkte që gjejnë përdorim në çdo degë të ndërtimit.

Kemi një gamë të gjerë produktesh, nga shtresa universale deri te shtresa për qëllime të veçanta, ngjyra, ngjitës për pllaka, shkumë deti dhe masa glet.
Pavarësisht nëse është me pakicë apo me shumicë, shërbimi ynë është i shpejtë dhe efikas, dhe klientët tanë janë gjithmonë të kënaqur.

Sot fabrika jonë është e ndarë në dy pjesë industriale:

Repart për prodhimin e materialeve prej pluhur (masa glet, ngjitës) dhe reparti për prodhimin e materialeve shtresuese të lëngshme (shtresa dekorative dhe industriale).

Përveç shitjeve me shumicë, Hest ka dyqanin e vet me pakicë që u shërben klientëve me nevojë të pakët për sasi

Mësimi dhe trajnimi i vazhdueshëm i stafit të punës rezulton me arritje të rezultateve të mira nëpërmjet shitjes së produkteve cilësore dhe duke mbajtur marrëdhënie dhe partneritet të mirë me klientët.

Ne jemi në rritje në tregun për ngjyra dhe llaqe industriale dhe dekorativë, falë performancave të jashtëzakonshme shtresuese dhe të pakrahasueshme, të cilët janë formuluar me shumë kujdes, me ndihmën e ekipit tonë profesional dhe të përkushtuar.

Duke siguruar zgjidhje efikase dhe të qëndrueshme, ne përpiqemi ta ofrojmë ofertën më të mirë dhe më të mundshme për njerëzit në treg sot, dhe për brezat që vijnë.

Ne jemi përfaqësues shumëvjeçar të markës prestigjioze për shtresa ngjyrimi të anijeve – HEMPEL, me të cilën kemi pasur një bashkëpunim të suksesshëm gjatë viteve të kaluara.

Misioni ynë është të krijojmë, mirëmbajmë dhe forcojmë marrëdhënie të reja partneriteti me klientë nga vendi dhe jashtë vendit dhe të pushtojmë tregje të reja, përmes përmirësimit të vazhdueshëm të proceseve të prodhimit dhe punës së përkushtuar.

Ne jemi plotësisht të përkushtuar në punën tonë, për të cilën tregon suksesi i secilit prej projekteve tona.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj