Hemofarm


  • Adresa: M.T.Golloganov 60-b/1-4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 02 3111584
  • Faksi: 02 3111584
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586162983_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

10003365 HEDRIN PROTECT&GO SP GEL 120
Примарната активност на компанијата е производство на квалитетни, ефикасни, безбедни и прифатливи фармацевтски производи.

Компанијата е посветена на континуирана иновација. Покрај истражување и развој на современи фармацевтски производи, Хемофарм посветува посебно внимание на одржливите деловни практики.

Пациентите секогаш се на прво место за нас, поради што ние се потрудиме да ги снабдуваме граѓаните со доволна количина лекови во овој момент, почитувајќи ги најстрогите мерки на претпазливост и заштитата на нашите вработени и сите корисници.

Нашиот строг систем за управување со квалитет обезбедува сигурност, квалитет и ефикасност на сите наши лекови во секое време, и посебни, строги заштитни мерки на сите наши вработени во производството.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj