Hemofarm


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 60-b/1-4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Telefon 2: 02 3111584
  • Faksi: 02 3111584
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586162983_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pa kruarje.

XHEL DHE SPREJ PËR FRESKIM DHE LEHTËSIM ME SIMPTOMA TË FRUTHIT
-Efekt momental të freskimit të këndshëm
-Ndërpret në mënyrë efikase kruarjen dhe infeksionin e lëkurës
-Parandalon shenja
-Aplikohet 2-3 herë në ditë ose kur është e nevojshme për të lehtësuar simptomat.

Çfarë përmban xheli Care Virasoothe dhe sprej xheli Care Virasoothe?

Përbërja: Glicerin, PEG-8, kaprilil glikol, natrium poliakrilat, karbomer, natrium hidroksid dhe ujë të pastruar.

Nuk përmban konzervues.

Si përdoret xheli Care Virasoothe dhe sprej xheli Care Virasoothe?


Mund të përdoret tek fëmijët që janë më të moshuar se 6 muaj. Fëmijët që janë më të vegjël se kjo moshë mund të trajtohen me këtë xhel ose sprej xhel, vetëm me mbikëqyrje mjekësore.

Care Virasoothe - Xheli aplikohet me fërkim të një sasie të vogël të xhelit në lëkurë me një masazhim të butë. Duhet të aplikohet 2-3 herë në ditë ose kur është e nevojshme të lehtësohen simptomat.

Sprej xhel Care Virasoothe - Mbajeni sprejin rreth 10 cm larg nga lëkura gjatë aplikimit të xhelit nëpërmjet spërkatjes në lëkurë. SIpas nevojës, xheli mund të ketë nevojë të fërkohet në lëkurë në zonën e kapur me ndihmë të një masazhi të butë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Urobitrat

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Магнетранс

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Имуноцинк

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hedrin Once Liquid gel


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj