Hemkostav

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 5 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3152227
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Foto dhe video galeri

Shoqëria Aksionare Hemkostav është një kompani ndërtimi sllovake profesionale, që ka arritur pozicionin e saj të tanishëm në treg duke kombinuar cilësinë, profesionalizmin dhe kualifikimin e punonjësve të saj. Gama e aktiviteteve mbulon një gamë të gjerë shërbimesh në sektorin e ndërtimit, duke përfshirë ndërtesat e banimit, ndërtimet, inxhinieri, objektet strukturore dhe industriale.

Avantazhi ynë kryesor është qasja profesionale e kompanisë ndaj kërkesave të vendosura nga klientët, jo vetëm gjatë realizimit të aktiviteteve ndërtimore, por edhe duke mbajtur marrëdhënie të sakta dhe miqësore për të ardhmen.

Klienti ynë është prioriteti ynë, prandaj ne përpiqemi gjithmonë të ofrojmë zgjidhje të tilla që plotësojnë kërkesat e konsumatorëve, por gjithashtu plotësojnë parametrat teknikë që janë thelbësorë për biznesin e ndërtimit në Sllovaki dhe të gjithë Bashkimin Evropian.

Mirëmbajtja dhe zbatimi i kritereve dhe cilësisë, të përcaktuara nga klienti është e garantuar me certifikatën e sistemit të menaxhimit të cilësisë në përputhje me normat e ISO 9001: 2000, qëi ishte dhënë kompanisë tonë në vitin 1999.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj