Хемкостав

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 5 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 02 3152227
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Фото и видео галерија

Акционерското друштво Хемкостав е професионална словачка градежна компанија, која ја достигна својата сегашна позиција на пазарот со комбинирање на квалитетот, професионалноста и квалификацијата на своите вработени. Опсегот на активности опфаќа широк спектар на услуги во градежниот сектор, вклучувајќи ги и станбените објекти, градежни, инженерски, структурни и индустриски објекти.

Нашата главна предност е професионалниот пристап на компанијата кон барањата поставени од страна на клиентите, не само во текот на реализацијата на градежните активности, туку и преку одржување на точни и пријателски односи за иднината.

Нашиот клиент е наш приоритет, затоа секогаш се стремиме да понудиме такви решенија, кои одговараат на барањата на клиентите, но исто така ги исполнуваат техничките параметри кои се од суштинско значење за градежниот бизнис во Словачка и целата Европска Унија.

Одржувањето и исполнувањето на критериумите и квалитетот поставени од клиентот е загарантирано со сертификатот за управување со квалитетот на системот во согласност со нормите ISO 9001: 2000, кои на нашата компанија и беа доделени уште во 1999 година.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи