Hemi produkt


  • Address : Industriska zona Makedonka 50
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7918 км

  • Fax: +389 32 388725
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 15:30
    Sat from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скринпринт ХР

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скринпринт ХР

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Винилин С

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Винилскрин

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скринпласт

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Еластилтекс

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скринтекс ТР

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Скринтекс П


See our products at
Photo of Location
Map

Владата во согласност со оперативната програма за 2022-2024 во делот на енергетиката стартува проект за ревитализација на големите хидроелектрани со што ќе ја ...
сите 30 | | | веќе видена

Владата на СДСМ и ДУИ е виновна поради економската катастрофа која ни се случува. Македонија има најмал раст на БДП во регионот, Македонија има најмалку ...
сите 302 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец мај ќе се врши на 30.05.2022 ...
сите 40 | | | веќе видена

Од 5-ти јуни, домашните месни преработки ќе бидат за 20 проценти поскапи, ако Владата не им излезе во пресрет на месопреработувачите и не ја продолжи за шест ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel