Helti grup


 • Adresa: bul.Boris Trajkovski 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10689 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636461228_07.png?t=true&w=300&h=300


  Healthy Group është një markë evropiane me një traditë 18 vjeçare me standardin gjerman GLK për cilësinë e prodhimit. Të gjitha produktet prodhohen në Maqedoni (Griffin Group Shpk) dhe eksportohen në tregun e BE-së dhe në vende të tjera (gjithsej 23). Politika globale e kompanisë është të prodhojë produkte me cilësi maksimale dhe pa konservues, pesticide, ngjyra artificiale, përforcues shijesh dhe me çmimet më të volitshme në treg.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj