Helga Kompani

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 044 800334
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600157803_83.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Hellga Kompani është fabrika për prodhim të mobiljeve me cilësi shumë të lartë.


Prodhon:

Dhoma gjumi
Kuzhina
Dhoma të ndejës
Mobilje për zyra
Tapiceri të mobiljeve


90% e programit prodhuse të Hellga Kompani është e dedikuar për eksport në Kosovë, Shqipëri, Bosnjë, Serbi dhe Slloveni.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj