Health Centre of Skopje-Polyclinic Bit Market

24 hours

  • Address : bul.Krste Misirkov 28
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Telephone 2: +389 2 3134525
  • Fax: +389 2 3134660
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Храната и натаму ќе поскапува. Лебот, брашното, маслото за јадење, кондиторските производи ќе бидат први на удар. Растот на цената на електричната енергија и ...
сите 168 | | | веќе видена

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 84 | | | веќе видена

Квалитетните статистички податоци се основа за носење издржани одлуки и политики, особено во време на голема неизвесност, како што е онаа предизвикана од ...
сите 42 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel