Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dentists
 • Pediatrics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Probistip

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

D-r Donevska Paca


 • Address : Jakim Stojkovski 20
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Специјалистичка ординација по пневмофтизиологија и опдинација по општа медицина

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630498001_61.png?t=true&w=300&h=300

D-r Andonovski Mijalce


 • Address : Nikola Karev 22
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Blagoja Mojanoski


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Liljana Spasovska


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00 • Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Stevo


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tatjana Anastasova


 • Address : Jakim Stojkovski 65
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 08:00 to 16:00 • Tue , Thu from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Tue , Thu from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Violeta


 • Address : s.Zletovo
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentalmed


 • Address : Jordan Stojanov 7
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9463 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sun from 10:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dentis-medika


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-ko Medica


 • Address : Jordan Stojanov b.b.
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9463 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JZU Zdravstven dom Gevgelija-Brza pomos


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MBS-Dent


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00 • Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Probi Dent


 • Address : Jakim Stojkovski 40
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solin-Dent


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00 • Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stomadent


 • Address : Jakim Stojkovski 7-a
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9464 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Забавување на економијата со раст на БДП од 2,9 проценти предвидува Народната банка (НБ) во најновите пролетни проекции што е надолна корекција за еден ...
сите 178 | | | веќе видена

Седумнаесет домаќинства, чии имиња не се објавуваат, а кои трошат струја колку 30% од домашното хидропроизводство на електрична енергија во Македонија ќе ...
сите 76 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 84 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel