Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dentists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Makedonski Brod

Ambulance


 • Address : s.Preglovo
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D- r Zharko Simeski


 • Address : Porechka 20
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 18:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Emanuela Beluloska


 • Address : s.Preglovo
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Aleksandra Pasoska


 • Address : Vuk Karadzhikj 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Lozanoski


 • Address : Partizanska 4
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9482 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Spasko Gjurcinoski


 • Address : Vuk Karadzhikj 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugodent


 • Address : Vuk Karadzhikj 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 07:00 to 15:00 • Fri from 07:00 to 20:00
 • Пауза: Sat from 12:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MB Dent


 • Address : Vuk Karadzhikj 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MB Medica


 • Address : Vuk Karadzhikj 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tepsic-Medica


 • Address : s.Samokov
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈9462 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 187 | | | веќе видена

Во фаза на завршна подготовка е најголемата измена на тарифниот систем за електрична енергија од осамостојувањето до денеска и сигурно е дека ќе се воведат ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 81 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 23 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel