Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Demir Hisar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Clinics
 • Dentists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Demir Hisar

D-r Jagoda Filipovska


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 07:00 to 12:00

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Josif Radevski


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Najdovska


 • Address : Bitolska 38
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Olgica


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Roza


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tomevska


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 14:00

Пауза Пон-Пет 12-14ч

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Veljanov Stevce


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Zingovski


 • Address : Bitolska 12-G
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9510 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JZU Psychiatric Hospital Demir Hisar (JZU Psihijatriska bolnica Demir Hisar)


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Pantelejmon


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈9511 км

Categories:

clinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 187 | | | веќе видена

Во фаза на завршна подготовка е најголемата измена на тарифниот систем за електрична енергија од осамостојувањето до денеска и сигурно е дека ќе се воведат ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 81 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 23 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel