Head Office for Culture and Arts (Direkcija za kultura i umetnost)


  • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 58-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
Categories:

festivals, festivals


  • Telephone 2: +389 2 3222341
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

„За малку ќе банкротирав“, вели Џуд Фаваз, трговец со криптовалути во Абу Даби. „Се смеам затоа што нема смисла да се изложувам на поголема депресија и ...
сите 26 | | | веќе видена

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel