Head Office for Culture and Arts (Direkcija za kultura i umetnost)


  • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 58-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
Categories:

festivals, festivals


  • Telephone 2: +389 2 3222341
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Занаетчиските комори на Скопје, Штип, Куманово и Битола за проекти за развој и унапредување на занаетчиството денеска добија грантови од Министерството за ...
сите 94 | | | веќе видена

Јапонците отсекогаш биле највредните луѓе на планетата. Во што е тајната на нивниот успех? Тајната на успехот не е само во совршената организација на време и ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel