HD Print


  • Adresa: Lisiçe e epërme p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7431 км

  • Faksi: 02 2700095
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431070243_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Veprimtaria kryesore e HD PRINT është shtypja e formateve të gjera dhe përpunim grafik, me aftësi për shtypje në sipërfaqe prej 600 m2 në ditë. Ekipi ynë është i kualifikuar për shtypje, prerje dhe ngjitje të të gjitha llojeve të PVC folive, si dhe të materialeve tjera të cilat shfrytëzohen në ekonomi.

Shtypja realizohet me ngjyra lateks dhe ngjyra tretëse në varshmëri nga materiali i cili shfrytëzohet gjatë shtypjes. Ndryshimet e përditshme në industrin e grafikës, kërkojnë që të ndjekim zhvillimin teknologjik, dhe në atë drejtim angazhohemi që t’i kemi kemi çdo herë makinat shtypëse më të reja të cilat paraqitën në tregun botëror.

Përkujdesja për ambientin jetësorë çdo herë ka qenë njëra ndër qëllimet tona kryesore. HD Print angazhohet që vazhdimisht të ndikoj në përmirësimin e e ambientit jetësor në të gjitha fazat e planifikimit të biznesit, zhvillim dhe prodhim. Atë e arrijmë me shfrytëzimin e ngjyrave një bazë ujore, riciklim të të gjitha mbeturinave nga letra, tonerë dhe ngjyrë dhe përdorim të komponimeve organike të qëndrueshme.
Fuqia teknologjike e kompanisë është përkryher gjatë disa vitesh, e cila ka kontribuar të realizojmë cilësi më të lartë të produkteve dhe bashkëpunim shumëvjeçar të klientëve tanë. Mirëpo nuk ndalemi këtu, vazhdojmë në atë drejtim…

Shërbimet, siç janë brendimi i automjeteve, automobilave, autobusëve dhe kamionëve, brendim të vitrinave, përpunimin i totemëve, reklama ndriçuese, displeje alumini, stenda promovuese, gravura, relieve dhe figura të përpunuara në CNC maqinën më të re, nga lloje të ndryshme të materialeve, si dhe brendimi i objekteve janë vetëm pjesë e nga produktet të cilat i ofron HD Print klientëve të vet.

Cilësia e vërtetuar , numri i projekteve të realizuar me sukses do t’ju bindin se mundi ynë që të ju ofrojmë cilësi më të mire në shtypjen dhe në dizajnin grafik është i vazhdueshëm dhe i përhershëm. Me ne mund të realizoni paramendimet tuaja.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj