HB Exclusive

ParkingQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Rruga e Shkupit 8
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10663 км
  • Lokacioni: ТЦ Палма Мол подрум

  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640174316_23.png?t=true&w=300&h=300


Kompania moderne "HB Exclusive" me një ekip profesionistësh, e renditur si punëdhënësi më i mirë në R. Maqedonisë së Veriut, e cila ofron dhe kryen montimin e dyerve të dhomave, dyerve të jashtme dhe laminatit, të realizuara sipas standardeve evropiane. HB Exclusive ka tre sallone: Një në Tetovë në Palma Mall, në Shkup, dhe në Gostivar. Gjithashtu shërbimet tona janë në të gjithë territorin e Maqedonisë së Veriut.


Kompania jonë njihet për cilësinë e saj deri në detajet më të vogla, duke përfshirë edhe tregun e huaj. Ekipi ynë është krijuar nga profesionistë, të cilët realizojnë projekte në mënyrë efikase dhe të shpejtë, si dhe servisojnë produktet tona, që klientët tanë të mbeten të kënaqur!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj