Хазар Мебел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: с.Врапчиште б.б.
  • Место: Гостивар

  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб - Нед од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640098752_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Семеен столарски бизнис, кој го покрива секој аспект од столаријата во Гостивар и околните области, Хазар Мебел е навистина ваш локален и пријателски столар. Хазар Мебел е целосно квалификуван столар со повеќегодишно искуство, обезбедувајќи одлични услуги и квалитетна изработка. Нашето искуство се протега на сите аспекти на домашната столарија, од скали и огради за скали, купатила до секаков ентериерен мебел.
повеќе

Видете ги нашите производи на

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи