Hauzmajstor plus

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 398788
  • Faksi: 02 3122818
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300


HAUZ MAJSTOR PLUS është një kompani e licencuar për menaxhim dhe mirëmbajtje të objekteve të banimit (me licencë nr. 03-46/3 të lëshuar nga Komisioni Rregullator për Banim) që në përputhje me Ligjin për banim ofron profesionalizmin e tij në menaxhimin dhe mirëmbajtjen e objekteve të banimit dhe apartamenteve, siguron funksionalitet konstant, siguri dhe përdorshmëri të të gjitha pjesëve të ndërtesës si tërësi, pamja e mirë estetike, aredim, instalimet dhe pajisje për ndërtesën, që u shërben të gjithë pronarëve të banesave apo qiramarrësve të ndërtesës.

Nëse keni nevojë për një menaxher përgjegjës dhe të përkushtuar për ndërtesën tuaj, HAUZ MAJSTOR PLUS është zgjedhja juaj më e mirë.

Si menaxheri i ndërtesës suaj që ne ofrojmë:
-Kujdes profesional i vazhdueshëm për higjienën në hyrje.
-Mirëmbajtje e vazhdueshme e pjesëve të përbashkëta të ndërtesës, për të kryer riparime më të vogla (ndërrim llambash, çelësash, punë muratore, zëvendësimin e pjesëve të këmbimit, etj) e pjesëve të përbashkëta të ndërtesës së banimit.
-Realizimi i projekteve investuese në ndërtesë sipas kërkesave dhe nevojave tuaja.
-Punim dhe zbatimi i një plani për mirëmbajtjen e ndërtesës tuaj.
-Dorëzim i vazhdueshëm dhe në kohë i faturave.
-Evidencë e saktë e pagesave tuaja.
-Punë transparente dhe informimi i vazhdueshëm i pronarëve në ndërtesë.
-Servisimi i vazhdueshëm i detyrimeve të ndërtesës ndaj palëve të treta.
-Dorëzim i vazhdueshëm dhe komunikimi.
- Ndërhyrje urgjente në çdo kohë.
- Komunikim i rregullt me kompanitë e licencuara për servisimin dhe mirëmbajtjen e ashensorëve dhe pajisjeve PP në ndërtesë.
- Mbështetje e plotë e përgatitjes së shkresave dhe mbajtjen e komunikimit me institucionet shtetërore në kontekstin e interesave të qiramarrësve të ndërtesës së banesës.


HAUZ MAJSTOR PLUS është një kompani profesionale për mirëmbajtjen e higjienës në mjediset e biznesit, të zyrave, ndërtesave të banimit, objekteve të banimit, objekteve industriale dhe depove.

Zgjidhja për pastrimin e lokaleve tuaja të biznesit, zyrave dhe ndërtesave të banimit është e thjeshtë, HAUZ MAJSTOR PLUS është zgjedhja juaj e duhur.

Në varësi të nevojave tuaja ju ofrojmë:
-Pastrim të rregullt të lokaleve tuaja të biznesit dhe zyrave, duke përfshirë cilësinë e detajuar dhe higjienën e mirëmbajtjes (pastrimin) në bazë ditore, javore ose mujore, me marrëveshje paraprake.
-Personeli i trajnuar dhe i pajisur.
-Përdorimi i makinave moderne dhe produkteve cilësore të pastrimit.
-Përshtatje e plotë me orarin tuaj të punës dhe kërkesat tuaja.
-Cilësi e garantuar e shërbimeve tona.
-Vështrim profesional në hapësirë dhe nevojat dhe përcaktimin e një oferte të favorshme.
-Pa shpenzime shtesë.
-Disponueshmëri dhe komunikim i vazhdueshëm.

HAUZ MAJSTOR PLUS me mjeshtër të trajnuar mirë, të pajisur, me përvojë dhe të licencuar dhe me intervenime cilësore dhe ndërhyrjen në kohë në shtëpinë tuaj,

HAUZ MAJSTOR PLUS ju ofron shërbime komplete për riparimet tuaja në shtëpi si:

-Riparime elektrike.
-Punime hidraulike
-Punime ustallarësh
-Shërbime bravare
-Riparim dhe servisimi i sistemeve të ngrohjes dhe ftohjes.
-Shërbime xhamash
-Punime llaminati
-Punime ndërtimtarie

Për informacione më të detajuara dhe kërkesa për oferta, ju lutemi na kontaktoni në numrat e mëposhtëm:

-13.434
- + 389 78 398788
ose në adresën tonë e-mail info@hauzmajstor.com

HAUZMAJSTOR PLUS - NJË KOMPANIA, ZGJIDHJE PËR GJITHÇKA!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj