Hari Nevzat-Polis

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 042 222359
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00Foto dhe video galeri

Kompania është themelua në vitin 1996. Për herë të parë, filloi me punë me një prej prodhuesit më të mirë të qeramikës spanjolle Diago. Pastaj, në vitin 1998, ajo bëhet distributor i autorizuar i Polis ceramica, dhe në vitin 2000 e markës botërore Valentino.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj