Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hand & power tools
 • Electric tools
 • Tools
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Grinding tools, drills & reamers
 • Cutting Tools (Saw)
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Construction Equipment
 • Grinding Tools
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Ironmongery Wholesalers
 • Welding - Tools, Machinery & Equipment
 • Garden Tools Equipment & Machinery
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Pneumatic Tools & Equipment
 • Plumbing Equipment, Parts & Supplies
 • Electrical Appliance - Retail
 • Screws, Nuts & Bolts - Retail & Wholesale Merchants
 • Scaffolding - Retail, Rental & Hire
 • Compressors - Retail & Distribution (Air & Gas Compressor Dealers)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hand & power tools in Skopje


Jelo-metal


 • Address : ul.515 br.1, Keramidnica
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat - Sun from 07:30 to 10:30

Jelo-metal is a leading company in the Republic of Macedonia in the field of equipment trade and additional welding materials

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300

Konstrukcions biro A.F.


 • Address : bul.K.J.Pitu 19 lok.55
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kupi alat


 • Address : 11-ti Oktomvri 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 19:30 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotuls


 • Address : Boris Trajkovski 1/1-1 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnometal


 • Address : Ante Hagimitkov 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mpk-2001


 • Address : bul.ASNOM 114 (AVNOJ)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Retail Store


 • Address : Kovacka 1/1-23
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SBDMK


 • Address : Bllagoja Stefkovski 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Service Devalt


 • Address : Metodija Andonov Cento 9 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Grand Grup


 • Address : Bul.3-ta Makedonska brigada 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno Genex


 • Address : Pero Nakov 144, magacin na Karaorman
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnotim


 • Address : Gjorce Petrov 91
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni


 • Address : Mite Bogoevski 7/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 274 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel