Hajri kom  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542886302_48.jpg?t=true&w=300&h=300


Ndërmarja tregëtare ndërtimore HAJRI KOM bën pjesë në grupin e ndërmarjëve me biznes të vogël. Kjo ndërmarje ndërtimore hapat e para të punës i filloj jasht shtetit, në Zvicër, gjatë periudhës në vitet 1980-1990. Pas vitëve të 90 kjo fuqi e punëtorëve kthehet në vendlindje, ku meret vetëm me ndërtim afër 8 vite. Ndësra më vonë për shkak të aftësive dhe shkathtësisë së tijë që ka treguar pronari, ariti qe si firmë te regullt me të gjitha dokumentacionet e regulla të veproj prej vitëve 2000, ku hapet edhe një depo ku posedon të gjitha materialet e nevojshme për ndërtim.


Kjo ndërmarrje për të bërë realizimin e punëve që ka ne dispozicion, i plotëson të gjitha kushtet për realizimin e të gjitha detyrave që kërkohen të kryhen duke respektur të gjitha rregullat që duhet të ketë në një ndërmarrje, si në punë, menaxhim, udhëheqje, planifikim, përgjegjësi në cdo grup pune, etj. Ndërmarja ndërtimore në fjalë meret kryesisht pos shitjes së materialëve, meret edhe me ndërtimin e ndërtesave, shtëpive, fabrikave, etj. Posedon kualitet, siguri në punë, mjeshtri të kalibrit professional, inxhinjer për kualifikimin e hekurit, materialeve ndërtimore, planit për ndërtim, punon konfor regullave dhe reformave për ndërtim në të gjitha sferat e ndërtimtarisë.


Kjo ndërmarje kryesisht funksionon, ose ndodhet në teritorin e Komunës së Tearcës. Kualiteti, siguria, dhe puna profisionale e bën që kjo ndërmarje të meret me ndërtim edhe në qitetet tjera si, ne Tetovë, Shkup, Gostivar etj. Ndërmarrja tregëtare private “Hajri Kom’’ ka të punësuar mbi 25 punëtorë. Punëtorët punojnë në tre apo katër grupe, ku secili grup numëron 5 deri në 6 punëtorë. Secili grup ka një përgjegjës i cili udheheq, organizon dhe kontrollon punën e tyre me qëllim që punët të realizohen në mënyrë efikase dhe efektive. Poashtu, kjo ndërmarrje e siguron transportin e punëtorëve nga selia e ndërmarrjes e deri te vendi ku duhet të kryhen punimet ndërtimore. Kjo ndërmarrje gjithashtu e siguron transportin e mallrave ndaj konsumatorëve me qëllim që t’u kryej shërbim sa më të mirë për konsumatorët. Si cdo ndërmajrje, edhe “Hajri-Kom” ka menaxhuesit e saj, udhëheqësit në cdo grup pune, planifikimin e punëve të cilat merren apo planifikohen me kohë, etj.

Ne kemi një distancë për çdo dimension!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden boards

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden boards

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shingles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shingles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cement TITAN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Concrete blocks

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden boards

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fixtures

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fixtures

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bricks

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bricks

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bricks

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Thermal insulation VUINIZOL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal brackets

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shingles

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shingles


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj